2003 YILINDA İZMİR’DE KURULAN SERTSAN PLASTİK İLK OLARAK HORTUM GRUBU ÜRETİMİ YAPARAK FAALİYETLERİNE BAŞLAMIŞTIR. 

   SÜREKLİ YÜKSELEN MÜŞTERİ PORTFÖYÜMÜZ VE SATIŞ POTANSİYELİNE PARALEL OLARAK ÜRETİM BANDIMIZ VE ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİMİZ ARTMIŞTIR. BU BAĞLAMDA HER GEÇEN GÜN ARTMIŞTIR. FİRMAMIZ DEVAM EDEN YILLARDA ZİRAİİ SULAMA  ÜRÜNLERİ VE PPRC BORU VE EK PARÇALARININ ÜRETİMİNE BAŞLAMIŞTIR. 

   SERTSAN PLASTİK HALEN ULUKENT SANAYİ BÖLGESİNDE 7500 M2 KAPALI TOPLAM 20.000 M2 VE MENEMEN’DE 2000 M2 KAPALI TOPLAM 4000 M2 OLMAK ÜZERE 2 FABRİKADA ÜRETİM FAALİYETLERİNİ  SÜRDÜRMEKTEDİR. 

  SERTSAN PLASTİK İDARİ YÖNETİMDE, ÜRETİMDE VE PAZARLAMA DEPARTMANLARINDA UZUN YILLAR PLASTİK SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ ALANINDA UZMAN PERSONELDEN OLUŞMUŞ KADROSUYLA DEVAMLI  YENİLİKLERİN TAKİPÇİSİ OLMUŞTUR. SERTSAN PLASTİK KISA SÜREDE YAKALADIĞI BÜYÜME, ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ VE HİZMETİ İLE BERABER ÜLKE GENELİNDE VE YURTDIŞINDA ADINDAN SIKÇA SÖZ ETTİRMİŞ  VE  BULUNDUĞU BÖLGE VE ÇEVRE ÜLKELERDE ARANAN BİR MARKA OLMUŞTUR. 

  SERTSAN PLASTİK'İN , KALİTE VE UYGUN FİYAT POLİTİKASI İLE BERABER SEKTÖRÜNDE HER GEÇEN GÜN YÜKSELEN BİR DEĞER OLDUĞUNU SİZLERLE BERABER İZLEMEKTEN DOLAYI ÇOK GURURLUYUZ VE  MUTLUYUZ.

  SAYGILARIMIZLA